Dvostruki standardi u Monte Karlu: Potpuno drugačiji tretman za Novaka i Rafu!

Mnogo zavisi od toga kada će igrači pristizati na turnir

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Profimedia/Szwarc Henri/Abaca Press

Za svega četiri dana nas očekuje start Mastersa u Monte Karlu, ali sada već znamo da neće svi igrači imati isti tretman.

Pre svih ovde može da se uporedi primer Novaka Đokovića i Rafaela Nadala, za koje važi potpuno drugačiji protokoli.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Novak neće imati propisanu nikakvu meru zadržavanja u karantinu, kao ni na primer Danil Medvedev ili Aleksandar Zverev.

Sa druge strane Rafa će morati vreme da provodi u hotelu, koji će predstavljati neki “balon” za njega i neće mu biti dozvoljeno da se kreće po Monte Karlu.

Da podsetimo, od Mastersa u Monte Karlu trebalo bi da stupi na snagu i protokol o vakcinaciji koji podrazumeva da svi vakcinisani teniseri ne moraju u karantin, odnosno da se neće smatrati bliskim kontaktima ukoliko neko iz njihovog okruženja bude pozitivan na koronavirus.

Ivanišević hvali Đokovića: Trenirati Novaka je kao da vodite Real Madrid

 

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar