Partizan razbio Inđiju za 12. u nizu: Stanojev “valjak” gazi – šest golova u mreži Sremaca (VIDEO)

Ekipa Aleksandra Stanojevića je u odličnoj formi, ostvarila je već 13. uzastopnu pobedu u svim zvaničnim mečevima

Fudbaleri Partizana slavili su nad ekipom Inđije na otvaranju 24. kola Superlige Srbije sa 6:0 (3:0) za najubedljiviji trijumf ove sezone. Bila je to 12. uzastopna pobeda crno-belih u Superligi, 13. ukupno.

Već u 6. minutu dosuđen je penal za Partizan. Aleksić je oborio Obradovića u kaznenom prostoru, a sudija Simović nije imao dilemu i pokazao je na belu tačku.

Siguran realizator bio je Natho. On je loptu poslao u jednu stranu, dok je Jovičić otišao u drugu.

Podsetimo, ekipa Aleksandra Stanojevića je u odličnoj formi pošto je vezala 12 pobeda u svim takmičenjima. Na 2:0 povisio je Lazar Marković u sam smiraj prvog poluvremena.

Do poluvremena je bilo već i 3:0, Miloš Jojić je iskoristio katastrofalnu grešku odbrane domaćina, praktično stavivši tačku na ovu utakmicu.

Već početkom drugog dela bilo je 4:0, a strelac je bio ove sezone magični Takuma Asano, na 5:0 povisio je mlađani Nemanja Jović, koji ove polusezone sve više i više koristi minutažu koju dobija od Aleksandra Stanojevića.

Konačnih 6:0 postavio je Igor Vujačić u 90. minutu.

U narednom kolu Partizan dočekuje Vojvodinu, dok Inđija gostuje Javoru u Ivanjici. Crno-beli trenutno imaju tri boda manje od Zvezde uz dva meča viška, a crveno-beli svoj meč 24. kola igraju tek u nedelju.

Stanojević stavio tačku na priče kako ne voli strance, pa sakrio karte i pokazao prstom na jednog čoveka!