Iako je već nedeljama bilo najavljivano da će se evropski velikan pojaviti u prestonici Srbije u oslabljenom sastavu, izgleda da je poraz od Specije uključio crvenu lampicu u Milanu.
U klubu je održan sastanak, pa je jasno da nakon njega u italijanskom timu ne žele nikakve nove neplanirane neuspehe, što nas dovodi do ključne stvari – Stefano Pioli je odlučio da u Beograd povede i Zlatana Ibrahimovića.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
Ovo su još uvek nezvanične informacije, ali izvori bliski klubu navode da će sjajni napadač doći u Srbiju, ali da će duel protiv Crvene zvezde početi Mario Mandžukić.
Utakmica šesnaestine finala Lige Evrope između Crvene zvezde i Milana igra se u četvrtak od 18 časova i 55 minuta.
Suze posle bolne eliminacije ipak nisu bile bez razloga: Tačno je, argentinska zvezda napustila klub







Komentari (0)