Lud derbi, da luđi ne može biti: Ibrahimović od heroja do tragičara – projektil Eriksena za pobedu!

Sjajna fudbalska predstava

Strašan derbi “De la Madonina” – prava poslastica za sve ljubitelje fudbala.

Fudbaleri Intera plasirali su se u polufinale Kupa Italije, nakon velikog preokreta protiv gradskog rivala Milana 2:1 (0:1).

Zlatan Ibrahimović je nastavio svoju seriju protiv bivšeg kluba, posle dva gola u prvenstvenom duelu usledio je i pogotak u kupu. Pogodio je u 31. minutu sjajnim udarcem za prednost svog tima.

Inter je mogao da uzvrati do kraja poluvremena. Sančez i Brozović su imali svoje šanse,  a videli smo i prepirku Lukakua i Ibre. Obojica su dobili po žuti karton.

To se osvetilo Zlatanu već u 58. minutu. Srušio je Kolarova sa leđa, i dobio crveni karton.

A onda 69. minut i očigledan faul nad Barelom u 16 metara. Sudiji je trebala VAR intervencija, penal je potvrđen – Lukaku izjednačava na 1:1 u 71. minutu.

Na meču smo videli još jedan neobičan događaj, glavni sudija Valeri se povredio, pa je potrajalo dok se zamena Čifi spremio za ulazak u igru.

Ta situacija je produžila meč na čak 10 minuta, dovoljno da vidimo pogodak za pobedu. Junak utakmice je Kristijan Eriksen. Danac postiže fenomenalan gol u nadoknadi vremena, svoj prvi u agoniji u dresu Intera.

Na kraju velika pobeda “nero-azura” koji će za protivnika imati boljeg iz duela Juventus – Spal.

GOLOVI

Lukaku izgubio zivce, pa se zaleteo na Ibru: Umalo tuča u Milanu, izbio potpuni haos! (VIDEO+FOTO)