Spektakl na “Čika Dači”: Nemanja Tomić dao gol sa pola terena! (VIDEO)

U Kragujevcu nastupa i Marko Mirić

A, sada malo niželigaškog fudbala…

Glavni kandidat za plasman u superligaško društvo, ekipa kragujevačkog Radničkog 1923 savladala je danas u prvoj kontrolnoj utakmici tokom zimskih priprema ekipu Sloge 33 iz Petrovca na Mlavi rezultatom 6:0.

Od prvog minuta zaigrao je i novajlija, mladi krilni fudbaler Radničkog Nikola Ristović, ali ovoga puta su u prvom planu bili najiskusniji fudbaleri Radničkog, Marko Mirić i Nemanja Tomić.

Meč je odigran na pomoćnom terenu stadiona ”Čuka Dača”, a Kragujevčani su poveli u devetom minutu golom Petrovića. Do kraja poluvremena, Mirić je dva puta zatresao mrežu gostiju, u 30. i 43. minutu susreta.

Na 4:0 povisio je Rađen u 56. minutu, a jedanaest minuta kasnije Cvetković je pogodio za ”petardu”. Sam kraj utakmice obeležio je spektakularan pogodak Nemanje Tomića sa pola terena.

Osim Tomića, u ovom meču nastupio je još jedan bivši fudbaler Partizana, Predrag Luka, koji je član Sloge 33 i bio je starter danas u njihovom timu.

Atalanta očitala lekciju Milanu: Iličićev ples na “San Siru” Inter nije uspeo da materijalizuje!