Pogba vratio Junajted na vrh: Mančester se ne šali – ide na titulu!

Domaćin je poveo već u petom minutu

Nikad uzbudljivija sezona na Ostrvu.

Mančester siti je samo par sati bio lider Premijer lige posle večerašnje pobede nad Aston Vilom (2:0), a onda je Mančester junajted opravdao ulogu favorita na gostovanju Fulamu i pobedom od 2:1, ponovo stekao dva boda prednosti u odnosu na gradskog rivala.

Domaćin je poveo već u petom minutu, kada je Ademola Lukman iskoristio dobar dubinski pas koji je poslao Angiza i lako savladao De Heu.

Junajted do poluvremena stiže do izjednačenja. Bruno je pokušao, lotu ispustio golman Areola, a Edinson Kavani bio na pravom mestu.

“Đavoli” na napadali, pritiskali protivnika koji se organizovano branio, ali je jedan individualni potez rešio pitanje pobednika. Pol Pogba je poslao pravu “bombu” levom nogom, a francuski golman nije imao šanse da spreči loptu da završi u mreži.

Šamarčina za Real: Trećeligaš režirao senzaciju, Zidanu se klupa ozbiljno zadrmala!