Kakva završnica u Štutgartu: “Švabe” penalom u završnici stigli do boda protiv Borusije

Veoma uzbudljiva utakmica viđena je na jugu Nemačke

Fudbaleri Štutgarta i Borusije Mehengladbah odigrali su nerešeno 2:2 u okviru 16. kola Bundeslige.

Gosti su došli do prednosti u 25. minutu utakmice kada je se bele tačke bio precizan Štindl.

Gonzalez je u 58. minutu doneo izjednačenje “Švabama”, ali je samo tri minut kasnije Zakarija vratio prednost Borusiji.

Štutgart je na sve načine pokušavao da dođe od izjednačenja, tako da se ušlo u dramatičnu završnicu.

Na samom kraju meča austrijski fudbaler, srpskog porekla, Saša Kalajdžić skrivio je penal koji je u gol pretvorio Vamangituka, nakon kog je meč okončan.

Пласман обезедио SofaScore LiveScore

Neverovatno popodne u Bundesligi: Četiri meča završena bez pobednika, na dve utakmice nije bilo golova