Pipo zaustavio Simonea: “Bratski” duel bez pobednika, Sergej fantastično asistirao, u Udinama neočekivano

"Bratski" duel u Seriji A završen je bez pobednika

Foto/printscreen youtube

Pipo Inzagi je osvojio slađi bod od Simonea, jer je Benevento zaustavio Lacio u meču 12. kola Serije A – 1:1.

Benevento želi opstanak, Lacio cilja Evropu i Ligu šampiona, tako da Rimljani nisu opravdali ulogu favorita.

Gosti su poveli golom Ćira Imobilea u 25. minutu na asistenciju Sergeja Milinkovića-Savića, a izjednačio je Paskvale Skjatarela u poslednjim trenucima prvog dela.

Lacio je napadao u nastavku, aktivan je bio Adam Marušić, ali je odbrana Beneventa bila čvrsta.

Domaćin je u finišu imao dve opasne kontre, oba puta je dobro reagovao Pepe Reina.

U drugom minutu nadoknade Skjatarela je dobio direktan crveni karton zbog grubog faula nad Koreom.

Fudbaleri Udinezea i Krotonea odigrali su bez golova (0:0) na otvaranju 12. kola Serije A.

Domaći nisu opravdali ulogu favorita na ovom meču i poslednjeplasirani tim italijanskog prvenstva uspeo je da odnese bod iz Udina.

Udineze je u ovaj duel ušao u dobrom raspoloženju, posle tri vezana trijumfa – nad Đenoom, Lacijom i Torinom.

Bili su mnogo bolji rival, ali nisu uspeli da realizuju svoje šanse.

Promašivali su Puzeto, Nestorovski, Molina…

Jedinu dobru šansu za Krotone promašio je Mesijas na samom početku utakmice.

Udineze je ostao 10. sa 14 bodova, dok je Krotone i dalje poslednji sa šest, koliko imaju i Torino i Đenoa.

NADREALNA PRIČA! VAR “pregoreo”: Dao autogol, dobio crveni – dva puta i sve to za 25 minuta! (FOTO+VIDEO)