Juve gazi, Ronaldo nastavio seriju: Imobile stigao Sinjorija u pobedi Lacija, Atalanti bod (FOTO+VIDEO)

Portugalac dvostruki strelac, četvrti trijumf "stare dame"

Juventus nije imao problema protiv Kaljarija u 8. kolu Serije A, a Kristijano Ronaldo bio strelac i u trećem meču zaredom.

“Stara dama” je slavila 2:0, a oba puta se upisao Portugalac – prvo u 38, a onda i u 42. minutu.

To je Juveu četvrti trijumf u prvenstvu ove sezone, a ima i četiri remija.

CR7 se pre Kaljarija upisivao i protiv Lacija i Specije (dva puta)

Tim Andree Pirla je sada drugi na tabeli, ima bod manje i utakmicu više od Milana.

Konfuzija s testovima na koronavirus, koju je izazvao predsednik Lacija Klaudio Lotito, valjda je prošlost za rimski klub.

Na terenu je sve lakše kada Simone Inzagi može da računa na Ćira Imobilea – videlo se to i u pobedi nad Krotoneom u gostima (2:0).

Najbolji strelac Serije A prošle sezone je prvo pogodio mrežu domaćina, atraktivno glavom u 21. minutu, a onda i učestvovao u akciji kada je Hoakin Korea početkom nastavka postavio konačan rezultat.

Imobile je postigao 107. pogodak za Lacio u Seriji A i izjednačio se sa Đuzepeom Sinjorijem na drugom mestu večne liste.

Atalanta je odigrala bez golova na gostovanju Speciji.

ZA NEVERICU! “Brku” koji je nasmejao Srbiju fudbaler seksualno zlostavljao na utakmici! (FOTO+SRBIJA)