Pretežno sunčano za vikend, a od ponedeljka naoblačenje, mestimično sa kišom, vremenske su prilike koje meteorolozi najavljuju za narednih sedam dana.
Posle slabog prizemnog mraza, a ponegde i jutarnje magle, u subotu i nedelju tokom dana biće pretežno sunčano, osim na severu Srbije i po kotlinama gde će se magla zadržati veći deo dana.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
Najniža temperatura od nula do šest, a najviša dnevna od 10 do 15 stepeni, dok će u mestima sa niskom oblačnošću biti sedam do osam stepeni hladnije.
Danas hladno i ponegde maglovito: Pred nama je još tmurnih dana, a evo kada će pasti kiša
U ponedeljak ujutru po kotlinama mestimično magla ili niska oblačnost. Sredinom dana na severu i zapadu, do kraja dana i tokom noći i u ostalim krajevima naoblačenje mestimično sa kišom. Jutarnja temperatura od tri do sedam, a najviša dnevna od 11 do 16 stepeni.
Od utorka oblačno i hladnije, mestimično sa kišom, na visokim planinama sa snegom. Vetar slab i umeren, severozapadni. Jutarnja temperatura od četiri do sedam, a najviša dnevna od devet do 13 stepeni. U petak umereno oblačno i suvo, a krajem dana stiže novo naoblačenje sa kišom i snegom.







Komentari (0)