Nakon novog šoka da je u Srbiji zaraženo 2.677 osoba, sve će iznenaditi i podatak da korona divlja po Srbiji pa u novom presku za gradove nemamo dobre vesti – više nije samo Beograd žarište, gotovo da nema grada u kojem nema veliki broj novozaraženih!
U našem glavnom gradu zaraženo je u prethodnih 24 sata 40 odsto od ukupnog broja, što je kada se pretvori u brojke 1.084 pacijenata.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
Na neslavnom drugom mestu nalazi se Kragujevac gde je za samo jedan dan registrovano čak 230 novih slučajeva, dok je na trećem mestu Novi Sad sa 213.
Sledi Valjevo koje je u svakom talasu korona žarište sa 87 novih slučajeva, dok je u Zrenjaninu registrovano 58. Jednog manje ima Kraljevo gde ih je 57, dok je u Šapcu zabeleženo nova 42 slučaja.
U Nišu, najvećem gradu na jugu Srbije zabeležen je 41 novi slučaj, Loznica ima 32 novozaražena, a Zaječar 30, kao i Pančevo, dok ostali gradovi imaju manje od toga.
Buknula korona u Kladovu: Dom za stare je novo ŽARIŠTE
Podsećamo, u poslednja 24 sata u Srbiji je na koronavirus testirano 11.192 osoba, od čega je pozitivno 2.677 osoba. Nažalost, preminulo je još 9 ljudi.
Objavljeni su podaci o obolelima: Ovo su nove ZASTRAŠUJUĆE cifre zaraženih koronom u Srbiji!
Prema poslednjim podacima Ministarstva zdravlja i Instituta “Batut”, na respiratorima u zdravstvenim ustanovama u Srbiji nalazi se 77 pacijenta.







Komentari (0)