Žestok udarac na visoke ambicije Liverpula, nastala je velika rupa: Van Dajk ZAVRŠIO SEZONU! (FOTO+VIDEO)

Trener Liverpula Jirgen Klop rekao je danas da čeka vesti o tome koliko su ozbiljne povrede fudbalerea Virdžila van Dajka i Tijaga Alkantare.

Van Dajk i Alkantara su povređeni u današnjem gradskom derbiju protiv Evertona (2:2).

Van Dajk je zamenjen nakon starta golmana Evertona Džordana Pikforda, nakon što su se sudarili koleno o koleno u osmom minutu. Alkantara je odigrao celu utakmicu, a Klop je rekao da je Španac osetio nelagodu posle starta Rišarlisona, nakon kojeg je Brazilac dobio crveni karton u 90. minutu.

On je dodao da će Alkantara i Van Dajk ići na skener i da će situacija biti jasnija posle tih pregleda. Govoreći o Van Dajku, Klop je rekao:

“Nije dobro. Virdžil je odigrao mnogo uzastopnih utakmica, ali nije mogao danas da nastavi, pa nije dobro.”

Klop je rekao da je sudija Majkl Oliver trebalo da dosudi penal u toj situaciji.

“U utakmici je sve prilično brzo. Za mene je to čist penal. Ali, videli smo podignutu zastavicu i dosuđen je ofsajd. I tada sam mislio da je trebalo sudija da pogleda taj start, ali to se nije desilo. Mi nemamo moć nad tim, samo sedimo i razgovaramo o tome. O tome morate da pitate druge ljude, a ne mene. Šta mogu da kažem”, naveo je Klop.

Prema prvim prognozama Virdžilu Van Dajku su otišli ligamenti kolena i očekuje ga pauza od čak  7-8 meseci.

PUČE BRUKA! Kolinda se nabacivala dečku Pamele Anderson, a on se žestoko obrukao! (FOTO+VIDEO)