Liga nacija BEZ IZNENAĐENJA: Španija i Nemačka upisale tri boda (FOTO)

Švajcarci su protiv protiv tima koji sa klupe predvodi Luis Enrike zabeležili samo jedan udarac u okvir gola

Fudbaleri Španije i Nemačke ostvarili su pobede u trećem kolu Lige A Lige nacija.

Španija je na domaćem terenu savladala Švajcarsku sa minimalnih 1:0.

Luis Enrike je “promešao” sastav pred ovaj meč, a to mu se na kraju i isplatilo za drugu pobedu u Grupi 4.

Jedini gol na meču postigao je Mikel Ojarsabal u 14. minutu.

“Crvena furija” je potpuno ugušila svaki prilaz svom golu, a Švajcarci su imali samo jedan udarac u okvir gola.

Nemačka je tek u trećem kolu Grupe 4 ostvarila prvu pobedu savladavši Ukrajinu na gostovanju rezultatom 2:1.

Matijas Ginter je bio strelac prvog gola posle asistencije Antonija Ridigera u 20. minutu.

U 49. minutu duplirana je prednost “pancera” preko Leona Gorecke koji je iskoristio katastrofalnu reakciju golmana domaće ekipe.

Kazna za propuštene prilike Nemačke stigla je u 77 minutu kada je Niklas Zile srušio protivnika u svom kaznenom prostoru, a najstrožu kaznu realizovao je Ruslan Malinovski

Ukrajina, ipak do kraja utakmice nije uspela da dođe barem do boda.