Saša OBRADOVIĆ najavljuje meč u Čačku: Bićemo ozbiljni da se ne bi dogodilo iznenađenje

Očekivanja pred utakmicu sa Borcem izneo je i kapiten Branko Lazić

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: KK Crvena zvezda

Trener košarkaša Crvene zvezde Saša Obradović rekao je da njegov tim mora odigra na viskom nivou u Čačku protiv Borca u drugom kolu ABA lige.

Crveno-beli sutra od 17 sati gostuju Borcu.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

“Najteže su utakmice ABA lige posle velike pobede i igre iz Evrolige. Ponekad od umora, ali i od zadovoljstva odigranim može da predstavlja problem u psihološkoj pripremi za utakmicu i ekipu koja zaslužuje respekt. Treba nam velika doza ozbiljnosti i fokusa da bi pobedili i izbegli bilo kakvo iznenađenje. Borac je odlično vođen od Marka Marinovića i ekipa igra timski, a vidi se da je iskreirana dobra atmosfera. Moramo da igramo na visokom nivou kako bi naš kvalitet došao do izražaja i da bismo ostvarili pobedu”, rekao je Obradović za klupski sajt.

Košarkaš Ognjen Dobrić kaže da ih očekuje izuzetno teška utakmica.

Prvi derbi u novoj sezoni ABA lige odigraće večeras (19.00) u Hali sportova Partizan i Budućnost. Crno-beli žele da se iskupe za kiks protiv Borca u prvom kolu, a pobeda nad Podgoričanima bi donela pravu utehu. Kvota na keca je 1,60, a na dvojku 2,25.

Pogledajte sve kvote kladionice MOZZART za Partizan – Budućnost.

“Ekipa Borca se odlično predstavila na startu sezone. Radi se o dobroj napadačkoj ekipi, iskusnoj, koja uz to igra odlično na svom parketu i prava je šteta što ovaj meč nećemo igrati u košarkaškom ambijentu i pred punom halom. Znamo šta treba da radimo, trener i stručni štab će nam sigurno predočiti sve što je potrebno pred ovaj meč, uostalom igrali smo sa Borcem pre nekoliko nedelja i već smo imali prilike da ih upoznamo, bez obzira na činjenicu da su pripremne utakmice potpuno drugačije od onih koje se igraju za bodove. Imamo ambiciju da igramo dobro u Evroligi, ali ABA liga je uvek prioritet i od toga ne bežimo” rekao je prvotimac Crvene zvezde.

Očekivanja pred utakmicu u Čačku izneo je i kapiten Branko Lazić.

”Uvek je teško igrati u Čačku. Naročito sada posle utakmice koja je zahtevala veliko fizičko i psihičko pražnjenje, a sa druge strane su dobili Partizan u prvom kolu na njihovom terenu i sigurno da će imati sada i dodatan motiv. Na nama je da pokušamo da ponovimo nivo igre iz utakmice protiv Baskonije i mislim da ćemo uraditi dobar posao””, istakao je kapiten Lazić.

Marinović najavio duel sa Zvezdom: “Oni su FAVORITI, ali ja verujem u svoj tim”

Izvor: Objektiv.rs, Tanjug

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar