ISKRENO O SVEMU

ZAPOSTAVILA je pevačku karijeru, dva puta se RAZVODILA od istog muža, a sada je rekla šta misli o Romani!

"To je jako loš put"

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Youtube/Printscreen/ Mirko Gavric

Pevačica Katarina Sotirović, svojevremeno je bila veoma popularna, a kada se udala za košarkaša Aleksandra rašića, karijeru je stavila u drugi plan.

Srpska pevačica je NESTALA u jeku slave, udala se za košarkaša, a sada je pokazala BRUTALNO telo! (FOTO)

Oni imaju dvoje dece, a dva puta su se venčavali, ipak, kako je priznala u jednoj emisiji, ljubavi je sada definitivno došao kraj.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

“Definitivno smo se razišli, ali nije neka loša situacija. Ako može tako da se kaže, ovo je dobar razvod. U braku smo bili 13 godina, a ukupno 14”, rekla je pevačica u emisiji Grand magazin.

Nije se pokajala ni zbog toga što je karijeru ostavila po strani jer je, kako tvrdi, to tako moralo da bude.

Romana u ZATVORU radila kao KROJAČICA! Ovom zanatu naučila je žena koja ima 20 godina robije

“Da nisam pošla sa njim, ne bismo mogli ni porodicu da zasnujemo. Bili bismo mnogo razdvojeni da nisam odlučila da svoju karijeru stavim na pauzi. On je tada zarađivao više nego ja i to je bilo logično. Oni rade do neke 35. godine i posle je kraj, tako da smo mu svi pružali podršku”, bila je iskrena Kaća u emisiji.

“On se sada bavi drugim stvarima, više je tu, ne bavi se više košarkom i možemo deci više da se posvetimo i ja sam se vratila svom poslu, uživam”, dodala je pevačica na to.

Voditeljka je upitala i da prokomentariše slučaj Romane Panić koja se našla u središtu skandala kada je uhapšena u Australiji zbog pljačkanja bankomata.

“Ti skandali traju jako kratko, prašina se brzo slegne i to se sve zaboravi. Sad da nabrojiš poslednjih godina kakvih je sve skandala bilo i šta se dešavalo, pa ljudi opet i dalje imaju nastupe, pune klubove, sve se to zaboravi”, rekla je Katarina.

Romana NEGIRALA da je pljačkala bankomate, pa rekla kakvi su uslovi bili u pritvoru: Morala da bude BOSA!

Na pitanje da li je to možda baš zato što su se našli u žiži javnosti zbog nečega, odgovorila je da ne misli da je to tako.

“Ne, veruj mi da ne. Oni koji su velike zvezde, sigurno ne, a oni kojih nije bilo jako dugo i koji misle da će tako nešto postići, veruj mi da neće. To je jako loš put”, rekla je Sotirovićeva o tome.

B.K.

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar

Izdvojeno za vas