KONAČNO: Krizni štab doneo odluku o navijačima na večitom derbiju!

Meč je zakazan za 18. oktobar sa početkom u 17 sati

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto/Profimedia.rs

Kada je reč o domaćem fudbalu počela je dvonedeljna pauza u Superligi zbog mečeva reprezentacije, a ono što sledi odmah u nastavku je novi “večiti derbi”, prvi ove sezone.

Termin utakmice između fudbalera Partizana i Crvene zvezde već je određen. Duel “večitih” rivala, 163. po redu, zakazan je za 18. oktobar sa početkom u 17 sati, a igraće se bez publike tako je odlučio Krizni štab.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Iako je bilo najava da bi navijači mogli da se nađu na stadionu Partizana koji će biti domaćin prvog derbija u sezoni, uz poštovanje mera prevencije i u smanjenom kapacitetu, to se ipak neće odnositi na najveću utakmicu srpskog fudbala.

Đoković je protutnjao do četvrtfinala Rolan Garosa, gde ga danas (16.25) očekuje duel sa Špancem Karenjom Bustom, 15. igračem sveta. I ovde je srpski teniser veliki favorit – kvota na Đokovića je 1,05, a na to da će slaviti sa 3:0 u setovima 1,55.

Pogledajte sve kvote kladionice MOZZART za meč Đoković – Karenjo Busta.

Navodno postoje očekivanja da bi u drugom delu oktobra mogao da se očekuje porast broja zaraženih koronavirusom i zbog toga bi igranje derbija uz prisustvo navijača na tribinama bilo veoma rizično, pa će gledaoci utakmicu moći da posmatraju samo putem tv ekrana. Podsetimo, Crvena zvezda je lider na tabeli sa 30 bodova, osam više od crno-belih.

Srpski fudbaleri testirani na KORONU: Dan pred najbitniji meč stigli REZULTATI

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar