Na Fejsbuk stranici Građanskog pokreta URA objavljen je dokument u kojem pobedničke izborne liste od predsednika Crne Gore Mila Đukanovića zahtevaju da predloži profesora Zdravka Krivokapića za mandatara za sastav nove vlade.
U prvoj objavi se vidi da je dokument prvi potpisao lider koalicije „Crno na bijelo” Dritan Abazović.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
Na drugoj fotografiji koja je objavljena svi poslanici nove parlamentarne većine potpisom su podržali profesora Zdravka Krivokapića za mandatara prve demokratske Vlade Crne Gore.
U opisu te fotografije navedeno je „Prof. Zdravko Krivokapić biće prvi demokratski premijer Vlade Crne Gore – čestitamo svim građanima“.
I Demokrate Crne Gore Alekse Bečcića objavile su potpisani dokument kojim se od predsednika Mila Ðukanovića traži da mandat za sastav nove vlade dodeli Zdravku Krivokapiću, nosiocu koalicione liste Za budućnost Crne Gore.
Dokument sa potpisima poslanika koji će podržati predlog DF-a, koalicije Crno na bijelo Dritana Abazovića i Bečićeve koalicije objavljen je na tviter nalogu Demokrata Crne Gore.
Tim predlogom, kao i predlogom da Bečić bude izabran za predsednika parlamenta, tri pobedničke koalicije su dokazale da ostaju privržene dogovoru da će formirati novu vlast u Crnoj Gori, nakon 30-godišnje vladavine DPS-a Mila Ðukanovića.







Komentari (0)