NBA

Jokić i ekipa se VRATILI u ŽIVOT: Do samog kraja utakmice prava drama (VIDEO)

Nikola Jokić nije bio u glavnoj ulozi u finišu, ali je nosio igru svog tima u prve tri četvrtine

Košarkaši Denvera savladali su Los Anđeles Lejkerse u trećoj utakmici finala Zapadne konferencije sa 114:106 i smanjili rezultat na 2:1.

Nagetsi su kontrolisali utakmcu u većem njenom delu. Početkom poslednje četvrtine imali su i 20 poena viška, ali su onda potpuno stali, što su igrači iz Los Anđelesa iskoristili i za tri minuta serijom 18:2 vratili neizvesnost u utakmici.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Ipak, u samom finišu Marej je sa dve trojke odbranio svoj tim i odveo ga do prve pobede u finalnoj seriji.

Nikola Jokić nije bio u glavnoj ulozi u finišu, ali je nosio igru svog tima u prve tri četvrtine i meč završio sa novim dabl-dablom sa 22 poena (9/14), 10 skokova i 5 asistencija uz po ukradenu loptu i blokadu.

ŽELE da vide Lejkerse pod pritiskom: “Jokić je MONSTRUM, trebalo je da bude 1:1 (VIDEO)

Izvor: Kurir