Na estradi, kao u bilo kom drugom poslu, kolege međusobno često postanu veoma bliske, ali ima i onih manje lepih stvari, pa mnogi od njih se ne podnose i ne pričaju.
Kako je PROPALA popularna grupa “Luna”: Maltretiranja, svađe, dugovanja i drugi SKANDALI…
Takođe, česte su i one situacije kada nakon velike ljubavi i prijateljstva nastanu razdori, pa neke poznate ličnosti nisu govorile decenijama. Prema pisanju Blica, ovo su razlozi zbog kojih su pukla neka od najvećih prijateljstava na estradi.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
Pevačice Slavica Ćukteraš i Tanja Savić upoznale su se u takmičenju “Zvezde Granda” 2004. godine, gde su se zajedno takmičile. Tada su postale i dobre drugarice, ali je dve godine kasnije došlo do iznenadnog prekida njihovog prijateljstva. Iako pevačice to nikada nisu želele da komentarišu, spekulisalo se da se Tanja naljutila na Slavicu jer se ona nabacivala njenom tadašnjem dečku. Kako se pisalo, one su isticale da nema nikakve šanse da se pomire, ali su 2013. godine ipak izgladile odnose. Slavica je Tanji čestitala rođenje mlađeg sina, a kada je Savićeva došla iz Australije videle su se i čak gostovale zajedno u jednoj Grandovoj emisiji.
Mnogi se sećaju tuče između pevačica Mine Kostić i Indire Aradinović Indi, koja se dogodila na Grand festivalu 2008. godine. Sve ovo je, navodno se dogodilo zbog muškarca. Naime, Mina je dugo bila u vezi sa biznismenom Tiosavom Tikom Sretenovićem, a nakon raskida on je uplovio u vezu upravo sa Indi, piše Blic. Kako se navodi, one su se na pomenutom festivalu najpre posvađale u bekstejdžu, da bi potom počele da se tuku. Da li su pevačice nakon ovoga obnovile kontakt, nije poznato.
Još jedno estradno prijateljstvo koje je prekinuto jeste ono između pevača Marinka Rokvića i pevačice Nade Topčagić. Sve se dogodilo u trenutku kada je Marinko dobio unuka Simeona i pozvao Nadu da mu peva na veselju. Kako se navodi, on je rekao da mu je koleginica za tu uslugu tražila 500 evra, što je Nadu izuzetno pogodilo.
Rokvić je sve ovo potvrdio i u emisiji “Zvezde Granda – specijal”, u kojoj je gostovala i Nada.
“Zvao sam te da mi otpevaš jednu pesmu, rodio mi se bio unuk. Ti si rekla: “Žao mi je, ne mogu, ja sam na Tari”. Moj sin Nikola se našao pametan pa te je zvao, a ona mu je rekla 500 evra, pa se pojavila kod nas. Ljudi, verovali ili ne. To je strašno. Pojavila se i pokvarila mi čitavo veče”, rekao je pevač tada, prenosi Blic.
“Jesam ja uzela 500 evra? Molim vas, nisam uzela pare, ljudi”, rekla je ona na to, a potom napustila emisiju.
Topčagićeva je rekla da neće više da sarađuje ni sa Grandom i Sašom Popovićem jer smatra da je iskoristio ovu situaciju kako bi podigao rejting, piše pomenuti medij.
Folk pevači, Miloš Bojanić i Zorica Brunclik žestoko su se posvađali u rijalitiju “Farma”, 2010. godine. Tokom svađe Zorica je Milošu rekla da je “pedofil, lažov i trula prostata”, a zatim mu je i pljunula u lice. Nakon ovoga Bojanić je tužio pevačicu i dobio je na sudu.
Prema pisanju medija, kada su išli kod sudije, Zorica se pravila da se ne seća da je sve to rekla i da je sigurno bila isprovocirana, a navodno je i zaplakala pred sudijom, piše Blic.
“Jeste, istina je, ali molim vas da o tome više ne pričamo. Mislim da je sve to što se dešava najobičnija glupost. Rijaliti je završen, Zorica i Kemiš to znaju. Sve što se desilo treba baciti u kantu i staviti tačku na to. Život ide dalje, sad sam preokupiran nastupima i promovisanjem nove pesme”, rekao je svojevremeno Bojanić, a prenosi pomenuti medij.
Koliko je poznato, njih dvoje ni danas ne pričaju.
Seka Aleksić i Dara Bubamara posvađale su se, ni manje ni više, nego zbog koncerta.
Sve se dogodilo pre dve godine, kada je Dara koncert u “Beogradskoj areni” zakazala za 21. april, a Seka je nakon toga saopštila da je njen koncert na istom mestu, samo 14. aprila.
“Nismo se posvađale, ja se nisam posvađala. Tako je ona pričala da se posvađala sa mnom. Mislim da ona tako ne misli, već ju je neko iz njenog tima posavetovao da tako nešto uradi. Meni je to zaista nenormalno, ja nikada kolegama ne bih zamerila što imaju koncerte. Radujem se kako svom, tako i njenom koncertu. Svakako da Dari želim punu Arenu, kao i sebi. Ništa joj ne zameram, sve što kaže o meni govori zapravo o njoj. Kada pevač odluči da radi koncert, smatram da je onda i te kako svestan sebe i svoje popularnosti i treba da se bavi isključivo ogranizacijom. Mnogo košta i potrebno je da se sve to organizuje”, rekla je Seka jednom prilikom u emisiji “Ami G šou”, prenosi Blic.
Prema pisanju pomenutog medija, Miroslav Ilić i Saša Popović ne razgovaraju već skoro dve decenije.
“Ako iko dobro poznaje Miroslava Ilića, onda sam to ja. Poznajem ga najbolje. Mi smo ga pratili nekoliko godina na turnejama osamdesetih godina… Kada bih sada iznosio prljav veš u javnost, bila bi to neviđena bruka i sramota”, rekao je Saša jednom prilikom, prenosi pomenuti medij.
“Miroslav je izjavljivao kako je došao jedne večeri iz Višnjičke banje kod mene na Bežanijsku kosu da mi kaže da to ne može tako! Bilo je to 1999. ili 2000. godine. Brena i Boba su bili svedoci naše priče. Došao je jer je bio ljut na Miroljuba Aranđelovića Kemiša i Zoricu Brunclik. Kemiš je u to vreme bio direktor PGP-a i Miroslavu je smetalo što je on forsirao Zoricu. Hteo je da dođe u „Grand“ da mi forsiramo njega, ali ne samo to. Hteo je da nekako probamo da skinemo Kemiša i sve te ljude oko Zorice Brunclik! Rekao sam mu: “Miroslave, imaš širom otvorena vrata kod nas! Ako hoćeš da snimiš album za Grand produkciju, dobrodošao si”. Taj segment je u redu. Ali, rekao sam mu da ne dolazi u obzir da zbog njega ratujemo sa bilo kim”, ispričao je još Popović, kako se navodi.
Ipak, ni Miroslav njemu nije ostao dužan.
“Priča koju je lansirao Saša Popović nema blage veze sa istinom! RTS je tada imao tri kanala, a na trećem je išao ZAM, koji su vodili Saša, Brena, pokojni Raka Đokić, a kasnije njegov brat Gane, i svake godine obnavljali su ugovor za termin za ZAM. Kada je došao Dragan Ilić za direktora marketinga RTS-a, Brena i Saša imali su problem sa njim oko dogovora za termin i, koliko sam razumeo iz njihove priče, on ih je ucenjivao. Nije tačno da sam ja zvao njih, nego je Brena mene lično pozvala da dođem kod njih na Bežanijsku kosu. Otišao sam da vidim o čemu se radi, a oni su mi ispričali kakve probleme imaju. Kazali su da su čuli da se i ja ne slažem sa nekim kadrovskim rešenjima u PGP, pa bi oni da zajednički nastupimo i da ukažemo javnosti na te pojave. Ja sam ih pitao kako misle da to uradimo, a oni su predložili da svako razmisli o tome, pa da se vidimo za deset dana. Prošlo je deset dana, dvadeset dana, prošao je čitav mesec. Pošto su mi već ubacili crva, postao sam radoznao da vidim zašto se ne javljaju. Pozvao sam Brenu, a ona mi je rekla: ‘Jao, izvini, Miko, bila sam u gužvi, mi smo to završili'”, rekao je on svojevremeno, prema pisanjima Blica.
B.K.







Komentari (0)