Počela dodela prestižnih Mac awards nagrada! Sve pršti od sjaja i glamura! Luna zvezda večeri! (FOTO+VIDEO)

Krem de la krem domaće estrade

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Objektiv.rs

Sam krem domaće estrade počeo je večeras da pristiže na dodelu prestižnih Mac awards nagrada u beogradskoj Štark areni.

Na samom poćetku manifestacije Tonči Huljić pozdravio sve gledaoce te je otkrio da će večeras izvesti pesmu koju je napisao za Olivera Dragojevića: “Kad nas je Oliver napustio ja sam tu pesmu preradio i sada je tako izvodim. Imali smo već takve instrumentalne koncerte. Do leta ću izdati ploču”.

Na MAC 2020 pristigla i Nina Badrić, pa pozdravila sve:

“Ovo nisam očekivala. Danas sam bila na probi i ovo je zaista ozbiljno. Kao na Evroviziji, jedna ozbiljnost, organizacija, stvarno sam zadivljena, mislili su na svaki detalj. Čak nas je i publika dočekala ispred i klicali su: “Nina, Nina!” Trenutno mi je aktuelna pesma “Ratujem s tugom”, spremamo velike koncerte. Ja se za susret sa tobom Boško spremam čitavu večnost”.

Indira Levak zasenila sve svojom energijom: “Ovo je privilegija biti večeras ovde. Ušla sam u drugi krug, a sledeće godine se nadam nagradi. Ove godine ću biti prezenter sa jednim zgodnim frajerom. Sledeće godine kad skočim i kad udarim nogom o stejdž sve puca!”

Jelena Rozga pravo iz Splita stigla na MAC 2020 koja će večeras nastupiti i predstaviti novu pesmu premijerno: “Uzbuđena sam jako, pesma se zove “Sveto pismo” Huljići su napravili pesmu i presrećna sam. Danas u podne je pesma izašla. Meni je lepo na MAC-u i odlična promocija sebe i nove pesme, organizacija je fenomenalna. Imam savršen tim oko sebe. Večeras ću nositi ovu i još jednu drugu haljinu, koju ćete malo kasnije videti”.

Oko 20.30 diva trep muzike Senida stigla: “Danas je izašla diva iz mene. Volim ono što radim, volim kako radim, i volim što i drugi ljudi to vole. Nadam se da će sledeća godina biti pola dobra kao ova. Nisam potencijalni predstavnih Slovenije na Evroviziji. Na žalost ili na sreću, ali ovog puta ne. Ako uradim duet sa Dinom Merlinom, blago meni”.

Marko Kon stigao i pozdravio sve, pa otkrio da je Angellina njegovo dete: “Te mlade, kreativne ljude treba pustiti da se na početku iskažu” . Angellina je oduševila sve potpuno novim stajlingom te je otkrila da je ovo prvi korak ka možda svetskoj karijeri: “Osećam se nenormalno dobro, spremam nove pesme, album, nadam se da će sledeća godina biti još bolja… Bilo bi mi drago da dobijem nagradu, ali ne očekujem ništa! Ovo je podstrek mladim izvođačima da budu još bolji”.

Luna Đogani se pojavila u elegantnoj ružičastoj haljini i izazvala veliko interesovanje pristutnih.

 

 

Погледајте ову објаву у апликацији Instagram

 

Queen ?? #lunadjogani #lunadjo #macawards

Објава коју дели FAN PAGE (@lunci__borac23) дана

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar