Pet osoba je poginulo u hotelu u ruskom gradu Permu, kada je rano ujutro eksplodirala toplovodna cev sistema za grejanje, saopštilo je rusko Ministarstvo za vanredne situacije.
Air panas membanjiri hotel di Russia, 5 terbunuh#BHdunia https://t.co/BWGkYX4FL7 pic.twitter.com/4rPg5cx5Fj
— Berita Harian (@bharianmy) January 20, 2020
Kako se navodi, ekplodirala je toplovodna cev, a vrela voda je poplavila suterenske prostorije u kojima je smešten hotel, prenosi Rojters.
Lokalna policija prijavila je ranije da su u incidentu poginule četiri osobe, a tri povređene.
#BREAKING #Russia In #Perm, five people died in a hotel “Caramel” due to a break in a hot water pipe, three more were hospitalized with burns. The hotel is located on the ground floor of the building. pic.twitter.com/4wYMPEHDY0
— Kapil Patil (@Kapil_Patils) January 20, 2020
“Tokom radova na ispumpavanju vode i daljem pregledu prostora, otkriveno je pet tela i oni se trenutno identifikuju”, saopštila je pres služba ministarstva.
Prema ranijim izveštajima lokalnih vlasti, incident se dogodio u privatnom hotelu u industrijskom okrugu grada na Uralu sa više od milion stanovnika.
Istražni tim je pokrenuo krivičnu istragu zbog smrti pet lica, prenosi TASS.







Komentari (0)