Beograđanin (24) divljao u Budvi: Pijan BMW-om bežao policiji, pa kažnjen sa 4.000 evra

Nakon što je sa 1,45 promila alkohola u krvi izazvao udes i prošao kroz crveno svetlo, Beograđaninu je u Budvi odmah naplaćena maksimalna novčana kazna i izrečena zabrana vožnje u Crnoj Gori.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Printscreen/YouTube@Standard

Beograđanin A.T. (24) kažnjen je maksimalnom novčanom kaznom od 4.000 evra jer se jutros oko četiri sata vozeći BMW nije zaustavio na znak stop i prošao policijsku patrolu vozeći se gradom, da bi potom prošao i kroz crveno svetlo na glavnim semaforima.

On je sproveden u Osnovno državno tužilaštvo Kotor zbog krivičnog dela ugrožavanje javnog saobraćaja jer je sa 1,45 promila alkohola u krvi izazvao saobraćajnu nezgodu u mjestu Boreti.

Novčanu kaznu, kako je “Vijestima” potvrđeno izrekao je predsednik Suda za prekršaje u Budvi, sudija Marko Đukanović kome su uz prekršajnu prijavu danas priveli srpskog državljanina.  Novčana kazna je odmah naplaćena, a Beograđaninu je izrečena zaštitna mera zabrane upravljanja motornim vozilom B kategorije u trajanju od šest meseci na teritoriji Crne Gore.

BONUS VIDEO:

Izvor:

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar