AMSS: Teretnjaci na izlazu iz Srbije čekaju po dva sata na Batrovcima i Šidu

Na naplatnim stanicama na autoputevima nema zadržavanja

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Printscreen/mup.gov.rs

Teretna vozila čekaju po dva sata na izlazu iz zemlje na graničnim prelazima Batrovci i Šid, saopštio je danas Auto-moto savez Srbije (AMSS).

Prema informacijama Uprave granične policije od 17.15 časova, za putnička vozila zadržavanja ima na Gradini na izlazu iz Srbije u trajanju od 40 minuta, kao i na Gostunu, na ulazu u zemlju, 20 minuta.

Na Preševu putnička vozila čekaju po 20 minuta na ulazu i izlazu.

Prema poslednjim informacijama dobijenim od JP “Putevi Srbije”, na naplatnim stanicama na autoputevima nema zadržavanja.

BONUS VIDEO:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar