Ministar Mali sa istorijskom srpskom trobojkom: “Ponosni na srpsku trobojku! Srbija pobeđuje” (FOTO)

Ministar finansija prisustvuje skupu u centru Beograda

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: printscreen/Instagram/mali_sinisa

Prvi potpredsednik vlade i ministar finansija Siniša Mali našao se na čelu kolone koja će ponosno poneti najveću zastavu Srbije — dugu čak pola kilometra, široku devet metara.

Podsećamo, kada se kaže da je zastava duga pola kilometra, mnogima to zvuči kao apstraktan podatak. Međutim, kada se prevede u slike koje svako može da razume, postaje jasno o kolikom simbolu je reč. Kada se razvije u ravnoj liniji, ova trobojka protezaće se od zgrade Vlade Srbije pa sve do raskrsnice kod Pionirskog parka.


– Ponosni na srpsku trobojku! Srbija pobeđuje – napisao je ministar Mali uz podeljene fotografije sa građanima i istorijskom srpskom trobojkom!

BONUS VIDEO:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar