Nema predaje: Partizan savladao Dubai i smanjio zaostatak u finalnoj seriji

Rezultat je na kraju bio 84:70 u korist crno-belih

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Aba liga/KK Partizan

Košarkaši Partizana savladali su Dubai 84:70 u trećoj utakmici finalne serije ABA lige i tako smanjili zaostatak u pobedama na 2:1 kada je reč o borbi za šampionski pehar.

Crno-beli su od samog početka nametnuli svoj ritam, igrali agresivno u odbrani i tokom većeg dela meča kontrolisali rezultat.

Partizan je ključnu prednost stekao već posle prve četvrtine koju je dobio 23:10, a u nastavku je uspeo da odbije nalete rivala i sačuva prednost do samog kraja utakmice.

Najefikasniji u redovima Partizana bili su Bruno Fernando i Karlik Džons sa po 15 poena, Tonje Džekiri je upisao 11, Dvejn Vašintgon 10, a Dilan Osetkovski i Isak Bonga po 9.

Sa druge strane su zapaženi bili Davis Bertans i Mfiondu Kabengele sa po 17 poena.

Finalna serija ABA lige se tako nastavlja, a Partizan je ovom pobedom pokazao da je spreman da se bori do samog kraja za odbranu regionalnog trona.

BONUS VIDEO:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar