Skup pod nazivom “Srbija pobeđuje” počeo je večeras u 20 časova u Pionirskom parku u Beogradu.
Okupio se veliki broj građana, a program je ispunjen muzikom. Duž parka postavljeni su štandovi sa hranom i pićem.
Skupu prisustvuju i studenti Miloš Pavlović i Vladimir Balać.
– Večeras smo se okupili zato što je danas 9. maja. Ljudi iz Pionirskog parka, studenti i građani, došli smo da pokažemo da imamo prava, prava na normalan život. Odbranili smo ustavni poredak. Slavimo ovaj dan kao pobedu. Mogli ste prethodnih dana da vidite transparente širom Srbije “Srbija pobeđuje”. Mogli ste da vidite i juče na Žeželjevom mostu transaparent od 600 kvadrata, preko 100 metara. Planiramo 220 metara, najveći transparent u Srbiji biće istaknut i pisaće “Srbija pobeđuje”. Svi građani koji su preko godinu dana stajali, gledali, oni rade taj transparent. Ne damo Srbiju – poručio je Balać za Novosti.
Organizatori su poručili da će skup poslati “snažu poruku jedinstva, stabilnosti i napretka Srbije”.
Najpoznatiji imitator predsednika Aleksandra Vučića Dalibor Golubović imao je samo jednu poruku sa žurke iz Ćacilenda.
On je poručio: “Srbija pobeđuje”.
BONUS VIDEO:







Komentari (0)