Senzacija u Rimu! Najbolji teniser svih vremena, Novak Đoković, eliminisan je već na prvoj prepreci mastersa u „večnom gradu“. Mladi Hrvat Dino Prižmić, priredio je prvorazredno iznenađenje pobedivši srpskog asa sa 2:1 (2:6, 6:2, 6:4).
Iako je Novak dominantno uzeo prvi set, usledio je neshvatljiv pad.
Problemi sa disanjem i nagli gubitak energije potpuno su paralisali Đokovića u drugom setu, što je Prižmić iskoristio.
Ni podrška italijanskih navijača sa tribina „Novak, Novak“ nisu pomogli u odlučujućem setu.
Prižmić je forhendima „rešetao“ teren i poslao svetskog broja jedan kući pre nego što je iko mogao i da zamisli.
BONUS VIDEO:







Komentari (0)