Vučić podsetio na zviždanje vozovima: “To je bilo nešto najluđe u Srbiji što sam dosad video”

Predsednik Srbije oglasio se na Instagramu klipom iz dnevnika na TV Pink

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: printscreen/Pink

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je na Instagramu isečak iz gostovanja u Nacionalnom dnevniku na televiziji Pink, gde je komentarisao grupu blokadera koja se okupila kod novog mosta na Tamišu da bi zviždali vozovima.

– To je bilo nešto najluđe u Srbiji što sam dosad video. Uradite nešto što je želja ljudi iz Tomaševca, Orlovata, dakle, uradite to. Otvorite most, oni dođu i zvižde vozu. A vi mi recite u kakvim smo to filmovima mogli da gledamo i da sanjamo – rekao je Vučić i dodao:

– Vi stvarno mislite da većina ljudi u Srbiji misli da je to budućnost? Stojite i zviždite vozu koji prolazi.


BONUS VIDEO:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar

Izdvojeno za vas