Natho se oglasio posle teškog poraza u derbiju: Emotivna poruka dirnula sve navijače Partizana

Iskusni vezista podelio je fotografiju koja je brzo privukla veliku pažnju

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Printscreen/Youtube/Arena Sport TV

Fudbaler Partizana Bibars Natho oglasio se nakon teškog poraza u večitom derbiju protiv Crvena zvezda 3:0 izuzetno emotivnom porukom na društvenoj mreži Instagram.

Iskusni vezista podelio je fotografiju i reči koje su brzo privukle pažnju navijača, a koju možete pogledatai OVDE. Sam, sa vidnim razočaranjem, stajao je ispred najvernijih pristalica kluba, dok su mu oni uzvratili aplauzom uprkos teškom porazu.

“Ponekad postoje trenuci koji me ostave bez reči. Upravo u takvim momentima shvatam koliko ste razočarani (svi smo), ali ipak ostajete i pružate nam poštovanje i aplauz. Najveće poštovanje ide vama, grobari.” – napisao je Natho.

Reakcije navijača nisu izostale – mnogi su poručili da kapiten Izraela nije zaslužio ovakav oproštaj, podsećajući na godine vernosti i doprinos koji je dao klubu.

Podsetimo, ovaj derbi imao je dodatnu težinu, jer je Crvena zvezda pobedom od 3:0 i matematički obezbedila novu, devetu uzastopnu titulu prvaka Srbije u fudbalu.

BONUS VIDEO:

 

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar