“Telefoni su normalna stvar u svlačionici”: Moneke odgovorio Željku Obradoviću, pa otkrio šta on radi

Igrač Zvezde Čima Moneke imao je šta da kaže na tu temu

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Printscreen/Youtube/ Chima Moneke

Košarkaš Crvene zvezde Čima Moneke osvrnuo se i na nedavnu izjavu Željka Obradovića, gde je govorio o tome kako su igrači non-stop na telefonima.

Trener Partizana osuo je paljbu na svoje igrače posle poraza od Asvela na gostovanju.

– Igrači ne razmišljaju o utakmici, pred utakmicu sam ušao u svlačionicu, svi su na telefonima, ponašaju se nenormalno. Neko sam ko će uvek da uzme odgovornost posle nekih situacija, ali ne mogu ovo da shvatim. Ista slika je bila i posle utakmice, neverovatne stvari. Ne znam kako više da reagujem, ne da sam razočaran… – rekao je Obradović.

Igrač Zvezde Čima Moneke imao je šta da kaže na tu temu.

– To se dešava u svim svlačionicama. Niko to ne radi kada trener uđe, ali u nekom trenutku svi pogledaju telefone. Nije da odgovaraš niti da zoveš nekoga, već da udahneš i da se odmakneš od svega. Da osvežiš um. Lično, ako je loše poluvreme ili sam u problemu sa faulovima, moram da se odmaknem i restartujem. Samo proverim telefon, pogledam obaveštenja, statistiku… Proverim telefon pre utakmice, jednostavno je tako – rekao je Moneke za Amerikanos 24.

On je u istom intervjuu potvrdio da će igrati protiv Valensije na gostovanju u 12. kolu Evrolige.

BONUS VIDEO:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar