“Svi odgovorni za nasilje u zemlji biće dovedeni pred lice pravde”: Predsednik Srbije poručuje iz Pariza (VIDEO)

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić doputovao je Pariz, gde će se susresti sa predsednikom Francuske Emanuelom Makronom

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Pfrintscreen/Video/Instagram@buducnostsrbijeav

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se novom objavom na Instagram nalogu ‘@buducnostsrbijeav.

– Pozivam sve studente da se vrate na nastavu, a svi odgovorni za nasilje u zemlji biće dovedeni pred lice pravde. To će biti jedan od suštinskih zahteva Velikog narodnog sabora, u subotu 12. aprila – napisao je Vučić u objavi.

– Poslednje pripreme, za 5 minuta krećemo u Jelisejsku palatu, odavde iz prelepe rezidencije Srbije u Parizu. Naravno da imam tremu. Mogu bezbroj puta da se vidim sa predsednikom Makronom, ali uvek brinem kako i na koji način ću da zastupam interese Srbije i očekujem dobre rezultate. Očekujem dobar, otvoren i sadržajan razgovor – rekao je Vučić u snimku.

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (1)

  1. Prvo, otvorite sve arhive za otetu i prodatu decu svih institucija i pojedinaca u drzavi Republici Srbiji. Gledajte roditelje ove dece, koji toliko decenija traze svoju decu, koji su im oteli i prodali cedu. Prvo ovo! Ovo je nasilje bez presedana! Zato, otvorite arhive. Srbija ce vam porasti ekponecijalno. Vecina ove dece je u inostranstvu. Svi ce gledati da dodju i vide zemlju svog rodjenja.

    Odgovori

Ostavite komentar