Dačić se oglasio i otkrio šta je policija pronašla u garaži na Novom Beogradu

On je dodao da policija, u saradnji sa nadležnim tužilaštvom, sprovodi sve neophodne operativne radnje u utvrđivanju svih činjenica i okolnosti i identifikaciji osobe čije je oružje

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: MUP Srbije

Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je danas da su pripadnici ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu oko 11.20 časova, u garaži na Novom Beogradu, pronašli veću količinu oružja i minsko-eksplozivnih naprava.

“Pripadnici Policijske uprave za grad Beograd pronašli su više komada vatrenog oružja, municije i eksplozivnih sredstava. Na lice mesta odmah su izašli i pripadnici Sektora za vanredne situacije”, rekao je Dačić, saopštio je MUP.

On je dodao da policija, u saradnji sa nadležnim tužilaštvom, sprovodi sve neophodne operativne radnje u utvrđivanju svih činjenica i okolnosti i identifikaciji osobe čije je oružje.

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar

Izdvojeno za vas