Skandalozno! Provokacija iz prvog reda: Đoković se raspravlja sa sudijom

Sve se desilo u samom finišu prvog seta na meču protiv Roberta Karbaljesa Baene

Novak Đoković u ovim momentima igra meč drugog kola Rolan Garosa protiv Roberta Karbaljesa Baene.

Srpski teniser je nakon 50 minuta velike borbe uspeo da dobije prvi set rezultatom 6:4.

U samom finišu prvog seta, Novak je doživeo neprijatnost, pošto ga je čovek iz prvih redova ometao tokom igre.

Baena je osvojio poen u desetom gemu prvog dela igre za 15:15, nakon čega je najbolji teniser sveta prišao glavnom sudiji meča i ušao u raspravu. Đoković se neko vreme objašnjavao sa arbitrom, ali je na kraju popustio i vratio se na teren. Sudija je potom pozvao navijače da poštuju igrače na terenu i sve se završilo na tome.

Očigledno je ova rasprava pomogla prvom igraču sveta, koji je posle svađe osvojio tri poena i stigao do prvog seta protiv vrlo neugodnog Karbaljesa Baene.