Sudar stare i nove generacije: Fotografija sa meča Zvezda – Mega oduševila navijače

Stara škola protiv nove

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: printscreen/YT/ABAliga

Crvena zvezda je, iako uz određene probleme, uspela da ostvari pobedu nad ekipom Mege, a susret je obeležila briljantna igra dva plejmejkera – Miloša Teodosića i Nikole Topića.

Dok je jedan već dokazani igrač, koji je doneo reprezentaciji mnogo toga kroz karijeru, drugi donosi svetlu perspektivu za budućnost.

Miloš Teodosić je u ovom meču u dresu Zvezde postigao 21 poen, zabeležio pet skokova i pet asistencija, ostvarivši konačni indeks korisnosti od 27.

S druge strane, Nikola Topić je na terenu proveo gotovo deset minuta više od Teodosića, postigao identičan broj poena, uz manji broj izgubljenih lopti, te indeks korisnosti od 23.

Njihov doprinos u reprezentaciji je izvanredan, Teodosić ističe se u svim aspektima igre, dok je Topić već kao mladić u omladinskim selekcijama osvojio zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu.

Izgleda da Srbija ima obećavajuću zamenu za dugogodišnjeg nosioca igre iz Valjeva.

Tome u prilog govori i fenomenalna slika koja je nastala nakon meča Crvene zvezde i Mege.

Izvor: Objektiv.rs, Sportal.blic.rs

Komentari (0)

Ostavite komentar

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!