PRVI snimak DRAME u Podgorici: Sumnja se da je muškarac (39) ušao u sud, pa se razneo bombom (VIDEO)

Pet osoba transportovano u Klinicki centar CG

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Printscreen/Facebook/Dnevne novine Dan

Sumnja se da je tridesetdevetogodišnji muškarac sa inicijalima M.B. stradao je nakon što je na ulazu u podgorički Osnovni sud aktivirao ručnu bombu.

Oko 11:35 sati na ulazu u zgradu Osnovnog suda u Podgorici, sumnja se da je M.B. aktivirao najvjerovatnije ručnu bombu kojom prilikom je smrtno stradao, dok je pet osoba, prema do sada raspoloživim informacijama, povređeno.

Pet osoba transportovano u Klinicki centar CG.

Ekipe Uprave policije i nadležnih službi su na terenu radi vršenja uviđaja i obezbeđenja lica mesta.

BONUS VIDEO:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar