Bajern razbio prvog konkurenta za titulu: “Bavarci” nadigrali Union i zaposeli lidersku poziciju! (VIDEO)

Ipak, se ne može lako protiv velikana

Fudbaleri Bajerna iz Minhena pobedili su večeras na svom terenu Union Berlin sa 3:0, u utakmici 22. kola Bundeslige.

Bajern je poveo u 31. minutu golom koji je postigao Erik Maksim Čupo Moting, a prednost je udvostručio Kingsli Koman u 40. minutu.

Konačan rezultat postavio je Džamal Musijala pogotkom u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena.

Bajern ima 13 pobeda i 46 bodova na prvom mestu na tabeli, koliko ima i drugoplasirana Borusija iz Dortmunda.

Union Berlin je u poslednje dve utakmice osvojio samo bod, pa je pao na treće mesto na tabeli sa 43 boda.

Četvrtoplasirani Lajpcig ima 42, a bod manje Frajburg na petom mestu.

Ranije danas Frajburg je na svom terenu odigrao nerešeno 1:1 protiv Bajera iz Leverkuzena.

Junajted je šampion Liga kupa: “Crveni đavoli” došli do prvog trofeja u sezoni!