Igrač za koga su mnogi smatrali da će se penzionisati u Čelsiju, razmišlja da promeni sredinu?

Bar pet klubova u ovom trenutku zainteresovano za njegove usluge

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Tanjug/AP

Želi Mejson Maunt da ostane na Stamford bridžu, želi Čelsi da zadrži svog učenika duže od leta 2024. kada mu ističe aktuelni ugovor. Obostrana želja postoji, ne i dogovor. 24-godišnji ofanzivac želi povećanje plate koje bi ga učinilo jednim od najplaćenijih u timu, za sada uprava ne vidi to kao prihvatljivo i razgovori na tu temu su stopirani, izveštavaju ostrvski mediji.

Samim tim, to je signal zainteresovanim klubovima da pokrenu određene korake u pravcu eventualnog transfera. Već smo izveštavali o tome da Liverpul želi Maunta, sada se uključuje još nekoliko kandidata. Želi Mančester Siti svežu krv u veznom redu, takođe smo pisali o tome da bi na leto rado prodali Bernarda Silvu, na listi kandidata da ga zamene na Etihadu su Džejms Medison, Dani Olmo, sada i Čelsijev vezista. Šansu bi mogao da ugrabi i Mančester Junajted, navodno upravo tri pomenuta kluba su i najviše zanteresovani da se uključe u trku.

Interesovanja ima i van Engleske. Prioritet Barselone je pomenuti Silva, u suprotnom bi i oni mogli da se okrenu Mauntu. Situaciju prati i Pariz Sen Žermen koga bi na leto mogla da sačeka rekonstrukcija, ko zna koja po redu.

BONUS VIDEO:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar