Partizan pregazio Megu: Crno-beli novom pobedom nastavili sjajan niz!

Još jedna odlična utakmica tima Željka Obradovića

Košarkaši Partizana su na gostovanju ekipi Mege na Novom Beogradu odneli pobedu u 18. kolu ABA lige rezultatom 78:103.

Od samog početka susreta crno-beli su diktirali temo meča, posle svega četiri minuta utakmice rezultat je bio već 3:12 za goste, a do kraja četvrtine Partizan je uspeo samo dodatno da je uveća.

Pravu rapsodiju u igri tima Željka Obradovića videli smo u drugoj deonici gde su crno-beli uspeli da stignu to do rekordnih +30 i već je bilo jasno ko će odneti pobedu u ovom meču.

Treću deonicu Partizan je samo iskorsitio da bi dodatno uvećao prednost u odnosu na Megu, koja nije mogla da se sastavi na parketu.

U poslednju deonicu smo ušli svesni da domaći tim ne može ništa da uradi, tako da su crno-beli rutinski priveli meč kraju.

Zvezda demolirala nejaku Igokeu: Crveno-beli ispratili Vladu Jovanovića sa +33!