“Mislio sam da je VEKNA HLEBA, pozlilo mi je”: Ispovest oca koji je u zamrzivaču našao mrtvu BEBU

Prema njegovim rečima odmah je pozvao policiju koja je odnela beživotno telo, a od njega uzela DNK

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
ilustracija,foto: Shutterstock

Zoran M. (62) u čijoj kući u Zemunu je sinoć pronađeno zamrznuto telo bebe kaže za Informer da se šokirao kada je ugledao leš.

Kako je objasnio, zamrzivač mu se pokvario i tako je otkrio stravičan zločin.

– Zamrzivač mi nije radio dobro pa sam pozvao majstora da ga popravi. Čovek je došao i zamolio me da ispraznim zamrzivač kako bi mogao da pronađe kvar. Izvadio sam skoro sve stvari kada sam na dnu primetio kesu i u njoj peškir. Odmotao sam peškir i ugledao mrtvu bebu – kaže Zoran i dodaje da mu umalo nije pozlilo.

– Prvo sam pomislio da je hleb jer je bivša supruga znala da zamrzne veknu u zamrzivaču. Međutim uverio sam se da je u pitanju beba, video sam ruke, glavu, ma užas – napominje on.

Prema njegovim rečima odmah je pozvao policiju koja je odnela beživotno telo, a od njega uzela DNK.

– Navodno sumnjaju na moju bivšu suprugu Lidiju koja je mene i četvoro zajedničke dece napustila maja prošle godine. Koliko se sećam ona je imala nekih ginekoloških problema pred rastanak ali ne znam da li bi mogla da učini ovako nešto. U ovoj kući sam rođen i niko nema pristupa prostorijama u njoj sem mene i moje bivše supruge dok je živela pod ovim krovom – jada se on.

Policija od jutros traga za L.M. kako bi se utvrdile sve okolnosti ovog slučaja.

BONUS VIDEO:

Izvor: Informer

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar