Vesić: Srećan sam što će Pantić i Nedeljković praznike dočekati s porodicom, a ne u Kurtijevim kazamatima

Oglasio se ministar nakon važnih vesti

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Objektiv

Ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Goran Vesić saopštio je da je srećan što su Dejan Pantić i Nikola Nedeljković pušteni na slobodu i što će praznike provesti sa porodicama.

– Srećan sam što su Dejan Pantić i Nikola Nedeljković pušteni na slobodu i što će predstojeće praznike moći da dočekaju sa svojim porodicama umesto u Kurtijevim kazamatima – napisao je Vesić na svom Tviter nalogu.

Podsetimo, srpski narod sa Kosova i Metohije i predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas su izvojevali dve velike pobede. Policajac Dejan Pantić, koji je 10. decembra uhapšen na administrativnom prelazu Jarinje i koji je do danas bio u pritvoru, pušten je da se brani sa slobode.

Ubrzo zatim stigla je i vest da je Nikola Nedeljković (20) iz Beograda, koji je na Vidovdan uhapšen na Gazimestanu, a posle čega je osuđen na zatvorsku kaznu, pušten na slobodu.

BONUS VIDEO

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar