Zvezda slavila protiv niželigaša: Crveno-beli se oprostili od jednog od najboljih stranaca

Rotirao je Milojević na ovom meču, pa su šansu od starta dobili fudbaleri sa nešto manjom minutažom

Prvotimci Crvene zvezde su gostovali u Krupnju ekipi Rađevca povodom stogodišnjice postojanja kluba i tom prilikom odigrali prijateljsku utakmicu koja je završena rezultatom 2:0.

Meč se igrao dva puta po 40 minuta, a pogađali su Nenad Krstičić i El Fardu Ben.

Rotirao je Milojević na ovom meču, pa su šansu od starta dobili fudbaleri sa nešto manjom minutažom, a dres seniorskog tima Crvene zvezde imali su priliku da osete i omladinci – Nemanja Vidojević i Luka Stojsavljević, kao i Stefan Marinković, Aleksej Vukičević i Boris Matić koji su ušli sa klupe.

U ovom meču od kluba se oprostio Seku Sanogo kojem ističe ugovor i koji je imao veliki doprinos u dobrim rezultatim kluba poslednjih sezona.

Crvena zvezda: Vasiljević (od 50. Marinković), Gobeljić (od 66. Milunović), Pankov (od 41. Mijailović), Vidojević, Stojsavljević (od 66. Dragović), Sanogo (od 21. Vukičević), Krstičić (od 41. Matić), Prucev, Srnić (od 66. Katai), Ibrahim, Ben.