Prvi odlazak iz Partizana!

Klub iz Humske napustilo letošnje pojačanje

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Savo Milošević
FK Partizan

Partizan i Budućnost iz Podgorice su završili posao.

Ekipu crno-belih je napustio privremeno Periša Pešukić, crnogorski fudbaler  koji je letos stigao u Humsku upravo iz Budućnosti.

Sada se vraća tamo na šestomesečnu pozajmicu.

Ove sezone mladi bek je odigrao svega 180 minuta za Partizan.

Igrao je na dve utakmice, protiv Rada u prvenstvu kada su crno-beli slavili sa 3:0 i protiv Vodojaže u Grošnici kada je klub iz Humske bio bolji rezultatom 6:0.

Izvor: Objektiv, Sportske.net

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar