Podgorički triler: Rolekoster Budućnosti u “Morači”

Najefikasniji igrač susreta bio je u pobedničkom taboru Jang sa 22 poena

Košarkaši Budućnosti ostvarili su trijumf nad Promiteasom posle produžetka rezultatom 95:89 u utakmici 3. kola Evrokupa.

Izabranici Vlade Jovanovića su tokom meča imali i 20 poena prednosti, ali su to prokockali u poslednjoj četvrtini i serijom 8:0 grčki tim je u poslednjem minutu poveo sa dva poena razlike.

To je Budućnost uspela da izjednači i poenima Fila Buta dve i po sekunde pre kraja dođe jedva do produžetka.

Promiteas se raspao u potpunosti i crnogorski tim je upisao drugi trijumf, pa i jedni i drugi sada imaju skor 2-1.

Najefikasniji igrač susreta bio je u pobedničkom taboru Jang sa 22 poena, dok je But ubacio 18, Bel-Hejns 16, a Kaba 14 poena.

U ekipi Promiteasa najbolji je bio Koven sa 13, Kluboka je dodao 11, a Rejnolds još bio dvocifren sa 10 pogodaka.