Horor start koji je mogao biti koban po karijeru Nejmara: Za ovo može u zatvor da se ide (VIDEO)

Nejmaru je teško uzeti loptu, što su se uverili i fudbaleri Marseja

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Printscreen

Fudbaleri PSŽ-a slavili su protiv Marseja u derbiju 11. kola francuskog prvenstva sa 1:0, a jedini pogodak bio je delo brazilskog reprezentativca Nejmara.

“Desetka” Parižana je do gola došla u finišu prvog poluvremena. Nejmar je, osim zbog pobedonosnog pogotka, bio u centru pažnje i zbog užasnog prekršaja koji je pretrpeo od strane Samjuela Gigoa. Defanzivac Marseja je u 72. minuti brutalno startovao na Nejmara, zbog čega mu je sudija Klemen Turpan odmah pokazao crveni karton.

Nejmaru je teško uzeti loptu, što su se uverili i fudbaleri Marseja, a Gigo je izgubio živce i brutalno uklizao Brazilcu koji je, srećom, prošao bez povrede. Da je kojim slučajem Gigo uspeo udariti Nejmara po stajnoj nozi, velike su šanse da bi došlo i do preloma zgloba.

Bonus video:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar

Izdvojeno za vas