Omladinci Partizana deklasirali Zvezdu: Petković i Mijatović istakli kandidature za prvi tim! (VIDEO)

Sjajna partija crno-belih

Omladinci Partizana slavili su sa 3:1 u večitom derbiju protiv Crvene zvezde.

Meč 9. kola odigran je na terenima omladinske škole Crvene zvezde na južnoj strani stadiona “Rajko Mitić” pred više od 1.000 navijača..

Koliko je ovo bio važan meč govori i činjenica da su crveno-beli iz Grafičara spustili Jovana Mijatovića, dok se na terenu našao i Nemanja Motika koji je igrao i nekoliko minuta protiv Ferencvaroša u Ligi Evrope.

U Partizanu su odlučili da svojim vršnjacima pomognu Mihajlo Ilić i Mihajlo Petković, koji je iza sebe ima i nekoliko superligaških nastupa, a i mladi napadač Vanja Vlahović koji je dosad samo trenirao sa prvim timom.

Crno-beli su poveli u 19. minutu kada je Petković pravom bombom pocepao mrežu rivala.

Zvezda je izjednačila prelepim makazicama Mijatovića u 29. minutu, a nova promena rezultata došla je velikom greškom štopera domaćih Vidojevića, koji je želeći da vrati loptu do golmana Miladinovića uspeo da ga prebaci i pošalje je u mrežu.

Konačnih 1:3 postavio je Mirčetić na sjajnu asistenciju Aleksića koja je izbacila kompletnu odbranu crveno-belih iz igre.