Predsednik Aleksandar Vučić sastao se u Njujorku sa Erikom Svolvelom, kongresmenom u Predstavničkom domu i članom Odbora za obaveštajne poslove i Odbora za pravosuđe Kongresa Sjedinjenih Američkih Država.
“Odličan i sadržajan razgovor sa Erikom Svolvelom, sa kojim sam razmenio mišljenja o brojnim temama od obostranog interesa”, naveo je Vučić u utorak uveče na Instagram nalogu “buducnostsrbijeav”.
View this post on Instagram
Predsednik Vučić je dodao da je zahvalio kongresmenu na spremnosti da u narednom periodu još snažnije podrži uspostavljanje strateškog dijaloga između Srbije i SAD, pogotovo u kontekstu njegovih kongresnih aktivnosti.
“Posebno sam pozdravio njegovu inicijativu da se Samit država članica Otvorenog Balkana organizuje u SAD u cilju povećanja trgovinskih integracija i produbl?ivanja poslovnih veza”, naveo je Vučić.







Komentari (0)