Aleksandra i Kristina Kovač imaju TREĆU sestru: Glumila u POZNATOJ seriji, a ovako sada izgleda (FOTO)

Ne bavi se muzikom

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Instagram/Printscreen/kristinakovac43

Sestre Aleksandru i Kristinu Kovač svi znaju zahvaljujući uspehu koji su ostvarile u muzici.

Ipak, mnogima nije poznato to da one imaju i treću sestru, Anju.

Anja je krenula malo drugačijim putem nego njene sestre i bavi se režijom, a svojevremeno smo imali priliku da je gledamo u popularnoj tinejdžerskoj seriji “Neki novi klinci”, gde je glumila Roki.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anja (@anjakovac)

Nakon toga je nije bilo na malim ekranima, a iako je planiran nastavak serije, to se nije dogodilo jer je majka sestara Kovač, Spomenka, koja je bila i scenaristkinja serije, umrla.

Anja je tada imala samo 15 godina, a brigu o njoj na sebe je preuzela sestra Aleksandra.

– Kada nas je naša majka Spomenka posle teške bolesti prerano napustila, nisam razmišljala ni trenutak. U potpunosti sam, uz Romanovu bezrezervnu podršku, preuzela brigu o najmlađoj sestri Anji, koja je tada bila tek devojčica, a sada je zrela, fakultetski obrazovana žena koja uspešno radi u svojoj branši, kao asistent režije. Nadam se da sam makar malo uspela da joj nadoknadim nedostatak majke – ispričala je svojevremeno Aleksandra za Hello.

BONUS VIDEO:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar