Dugo ga nismo videli ovakvog: Stanković u suzama posle bolne eliminacije!

Teško je dolazio do reči

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Starsport

Crvena zvezda je posle velike borbe ispala od Makabija iz Haife i igraće Ligu Evrope.

Trener crveno-belih Dejan Stanković je sa suzama dao prve utiske posle utakmice.

– Da, teško je pričati i analizirati. Teško je palo svima, do tog nesrećnog gola u zadnjim sekundama prvog poluvremena je išlo kako smo zamislili, ali je fudbal nepredvidiv, jednostavno su to bile opet naše greške, ali svi smo kad se analizira pogrešili i svima nam je krivo i teško, zahvalio bih se navijačima što nisu odustali do zadnjih momenata, detalji odlučuju ko ide dalje, ovoga puta su odlučili da to bude Makabi, nama preostaje da se borimo u našem prvenstvu i da igramo u Ligi Evrope, ali ostaje veliki žal za Ligom šampiona.

Otkrio je i šta je prvo rekao igračima po poslednjem zvižduku sudije Tejlora.

– Nisam održao govor, jednostavno sam im rekao da ne leže na travi, fudbal će se igrati i dalje, kao Zvezdaš i ko voli ovaj klub, svima nam je teško i krivo, moramo biti jaki, čeka nas još mnogo utakmica, tu je dosta ciljeva da se ispuni, ostraje žal, jer smo imali sve u svojim rukama.

Bonus video:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (2)

  1. Slušaj ljudino. Ti si postavio i strategiju i taktiku drugog poluvremena. Ivanić ti je duplo sporije trčao, nego na nekim domaćim utakmicama. Kangu najuri iz kluba, taj ti je kriv za prvi goli jezivo ti je usporavao igru. Pavkov, pa toga ne bih uzeo da igra i za moju Umku, ali opet, bolji je od Pešića.

    Odgovori

Ostavite komentar