Dejan Radonjić je sa ekipom Crvene zvezde prošle sezone osvojio šampionsku titulu u ABA ligi i KLS, a osvojio je i Kup Radivoja Koraća.
Nakon uspešne sezone u crveno-belom taboru, uputio se u inostranstvo i potpisao ugovor sa grčkim Panatinaikosom i oni se okupljaju u Atini pred početak priprema.
On je danas došao u Grčku gde sa timom treba da otpočne pripreme za novu sezonu, a u međuvremenu je stigao da da osvrt prisutnim grčkim medijima oko svog prelaska iz Zvezde u PAO.
– Lako sam doneo odluku da prihvatim ponudu Panatinaikosa. Čast je biti trener tako velikog kluba. Uvek sam poštovao Panatinaikos kao protivnika i mislim da je ovo odlična prilika za mene.
Prokomentarisao je igrački kadar koji trenutno ima na raspolaganju.
– Bilo je mnogo razgovora unutar tima otkako sam došao. Analizirali smo igrače koje imamo i igrače koji su nam potrebni, pa smo napravili potpuno novi tim sa mnogo novih ljudi i to znači da je veliki posao pred nama. Treba nam još jedan igrač, tražićemo pametno i doneti pravu odluku – rekao je Radonjić.
U grčki tim su već stigli Grigonis, Li, Volters, braća Panajotis, Kalaicakis, Vilijams, Endruz i Gudaitis.
– Da bismo bili kompetitivni u Evroligi, moramo da budemo jaki i u napadu i u odbrani i mislim da mi to možemo – poručuje Radonjić.
Bonus video:







Komentari (0)