SLAVLJE u porodici Rokvić: Porodica će postati BOGATIJA za još jednog člana

Srećne vesti podelili na Instagramu

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju

Porodica Rokvić konačno ima razlog za slavlje, jer će njihovo domaćinstvo postati bogatije za još jednog člana. Supruga pevača Marka Rokvića, blogerka Sara Oster, podelila je sa svojim pratiocima na Instagramu vest da je u blagoslovenom stanju:

– Kao jek truba, kao odjek u klisuri, kao pljesak tapšanja, kao šum vodopada, kao vatromet u crnoj noći, kao široki vetar, kao zanosni uzdah kad se gubi zdrav razum i kao plan zvezda padalica da poljube moj stomak pre nekoliko meseci i prošire nam srce za broj- napisala je Sara, a fotografiju trudne supruge podelio je i Marko na svom profilu.

Fotografiju pogledajte OVDE.

Rokvići već imaju sina Despota, a srećne vesti stigle su u godini nakon smrti Markovog oca, legendarnog folkera Marinka Rokvića, koji nije dočekao da još jednom postane deda.

OVAJ I MNOGE DRUGE TEKSTOVE ČITAJTE U DANAŠNJEM OBJEKTIVU.

Piše: Dragana Stanković

BONUS VIDEO:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar